Cornubia Fabrics -kankaat
Tutustu Morris & Co.:n Cornubia Fabrics -mallistoon. Yhtiön perusti William Morris, Arts & Crafts -liikkeen isä. Nämä kankaat yhdistävät poikkeuksellisen käsityötaidon ja ajattomat kuosit – täydellisiä verhoihin, verhoiluun ja tyynyihin niin klassisissa kuin moderneissa kodeissa.
Brittfurn tarjoaa koko Cornubia Fabrics -valikoiman nopealla toimituksella Suomeen. Tilaa kangasnäytteet nähdäksesi ja tuntiaksesi laadun kotonasi.
Honeysuckle-kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.970,00 SEK
Willow Bough -kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.570,00 SEK
Marigold-kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.870,00 SEK
Daffodil-kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.970,00 SEK
Woodland Weeds -kangas | Morris & Co
Morris & Co
1.930,00 SEK
Bachelors Button -kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.970,00 SEK
Compton-kangas | Cornubia Fabrics — Morris & Co
Morris & Co
1.970,00 SEK
Merton-kangas | Morris & Co
Morris & Co
1.970,00 SEK
Morris & Co Woodland Weeds -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Willow Bough -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Merton -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Marigold -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Honeysuckle -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Daffodil -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Compton -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK
Morris & Co Bachelors Button -kangasnäyte
Morris & Co
50,00 SEK


























